Новини

У Рівному обрали претендентів на обласну премію

П’ятеро молодих учених, у тому числі й колектив науковців, стали лауреатами обласної премії. Про це інформує Рівненська ОДА.

Відповідна комісія обрала їхні наукові доробки серед переліку, який було подано на розгляд. Усього на здобуття грошової винагороди за заслуги та досягнення у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок було 14 претендентів. Найбільше наукових робіт представили молоді вчені з МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука, НУВГП та РДГУ.

«Нам було непросто обрати найкращі з кращих. Адже кожне наукове дослідження, яке надійшло до нас, вже було ретельно відібране у кожному ВНЗ. Тематика робіт різноманітна – від досліджень в галузі машинобудування до історичної проблематики. Під час відбору ми намагалися аби преміанти продемонстрували важливість своєї роботи для розвитку Рівненщини», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Під час таємного голосування освітяни та представники ВНЗ області обрали п’ятеро кандидатів, які отримають грошову винагороду у розмірі семи тисяч гривень за свою наукову працю.

Претенденти на призначення обласних премій молодим ученим:

1. Дейнека Катерина – Технічний коледж НУВГП – «Дослідження та створення енергозберігаючого автоколивного процесу тонкого подрібнення твердих матеріалів»

2. КрайчукСергій – РДГУ – «Прогнозування  сейсмостійкості наземних споруд під час вибухів циліндричних зарядів із застосуванням комп’ютерних технологій»

3. ОлієвськаМирослава – МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука – «Фінансування відтворення людського капіталу в регіонах України»

4. Іванчук Наталія – НУ «Острозька академія» – «Економіко-математичне моделювання процесів тінізації фонду оплати праці підприємств в Україні»

5. Мороз Микола та Рудик Богдан – НУВГП – «Синтез та дослідження фізико-хімічних властивостей макро- та нанорозмірних напівпровідникових суперіонних сплавів»

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса