Новини

У Рівному оголосили набір до «Школи лідерів-2007»

<P>Українська асоціація досліджень європейської спільноти (UECSA) за підтримки Польської асоціації європейських досліджень (PECSA), Рівненського інституту слов`янознавства та РБФ „Рівне. Європейський вибір” оголошують набір до „Школи лідерів – 2007”.
<P>Школа відбудеться в період січень – березень 2007 року в м. Рівне на базі Рівненського інституту слов’янознавства.
<P>Формат проведення школи передбачає 8 одноденних тренінгів та семінарів, що проходитимуть по суботах та неділях.
<P>Перелік тем тренінгів та семінарів такий: „Сегментація суспільства. Особливості третього сектору”; „Європейська освіта та євроклуби”; „Організація та особливості роботи дебатних клубів”; „Майбутнє Європи та ми у ньому”; „Етикет та поведінка у посольствах. Особливості отримання віз”; „Розробка ефективних PR повідомлень. Контент у Інтернет”; „Успішний Web-сайт NGO. Оптимізація та просування”; „Open your mind”.
<P>Семінари та тренінги проведуть провідні фахівці з вказаної тематики.
<P>Учасниками «Школи лідерів-2007» може стати шкільна та студентська молодь віком 15-21 рік, що відчуває себе лідером уже сьогодні. Участь у Школі безкоштовна.
<P>Учасникам необхідно до 30 грудня заповнити та надіслати анкету учасника за адресою: ukr.ecsa@gmail.com з приміткою „Школа лідерів – 2007”. Контактною особою є кординатор Наталія Собіщанська, з якою можна зв”язатись за телефоном 631285. Цю інформацію оприлюднив портал «Громадський простір» (http://www.civicua.org). Тут можна скачати й анкету учасника.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса