Новини

У Рівному планують створити муніципальну раду сталого розвитку.

<P>Наступного тижня у Рівному планують створити муніципальну раду сталого розвитку. Про це ЗІКу повідомив 6 липня начальник управління зовнішньоекономічної, інвестиційної діяльності та підприємництва Рівненського міськвиконкому Петро Вахнюк.
<P>Наявність такої інституції передбачена Проектом муніципальної програми самоврядування, який реалізується в місті за підтримки ПРООН. Проект передбачає впровадження шляхів активізації громадськості у вирішенні загальноміських проблем. Він охоплює освітню галузь, громадські організації, що діють у місті, об‘єднання бізнесових кіл та співвласників помешкань у багатоквартирних будинках.
<P>«ПРООНівські проекти впроваджуються за принципом 50 на 50. Тобто половину коштів на їх реалізацію дають координатори проекту. Половину – місцева скарбниця. На які саме цілі, на вирішення яких проблем спрямувати кошти, й вирішуватиме муніципальна рада сталого розвитку. Пізніше її пропозиції будуть спрямовуватися до Києва на розгляд координаторів проекту ООН», – розповів Петро Вахнюк.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса