Новини

У Рівному побільшало таксофонів

<P>Нині в Рівному замінено 185 таксофонів типу “Телекарт-101” на більш сучасні “Телекарт-121”, а до кінця року замінять ще 65. Про це повідомив начальник відділу організації продажу таксофонних послуг Рівненської філії ВАТ “Укртелеком” Казимир Карнасевич.
<P>Він розповів, що нові таксофони мають чимало переваг. Наприклад, підсвічення рідкокристалічного дисплею, людина сама може вибирати мову відображуваних повідомлень, а також апарат автоматично відключається від абонентської лінії, якщо з ним не працювати.
<P>До того ж, фахівці Рівненської філії ВАТ „Укртелеком” з початку року встановили 19 таксофонів нового типу “Ротор 2000 У” на базарах, вокзалах, у лікарнях, готелях та на центральному переговорному пункті обласного центру.
<P>Крім сучасного дизайну, особливість цих таксофонів полягає в універсальності форми оплати, – пояснює пан Карнасевич. Цей апарат приймає для оплати телефонні пластикові картки та монети номіналом 1, 5, 10, 25, 50 коп. та гривню.
<P>За його словами, ці таксофони розроблені відомою італійською фірмою “IPM”, дизайн виконано фірмою “Ferrari”, а постачаються вони спільним україно-італійським підприємством “ЮЄНПІКОМ” (м. Хмельницький). До 2007 року планують встановити ще 11 таких таксофонів в м. Рівне.
<P>Загалом, у Рівному та в населених пунктах області працює 803 універсальних таксофони.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса