Новини

У Рівному почали впливати на керівників, які заборгували запробітну плату своїм працівникам

<P>Міська влада стверджує, що до 1 січня борги з зарплат у Рівному мають бути повністю ліквідовані. Як повідомив заступник міського голови Сергій Васильчук на сьогодні заборгованість із виплати зарплат на економічноактивних підприємствах обласного центру становить 944 тис. грн, що на 220 тисяч менше ніж на 1 жовтня. З його слів, якщо на початку року в Рівному було 18 економічноактивних підприємств, які мали борги з зарплати, то нині їх є 10. Більшість з них займаються гуртовою торгівлею алкогольними напоями та будівельними роботами.
<P>З 1 грудня ці підприємства перевірятимуть спеціалісти податкової інспекції та прокуратури. За останні місяці завдяки таким перевіркам вдалося офіційно працевлаштувати лише в підприємствах громадського харчування 118 людей. Нині їм без затримок виплачується зарплата.
<P>Як повідомив Сергій Васильчук, з початку року проти керівників, які винні людям гроші за роботу, в Рівному було порушено 11 кримінальних справ. Вісім з них вже перебувають на розгляді в судах.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса