Новини

У Рівному презентували рейс до Анталії

У Рівному презентували перший за довгу перерву пасажирський рейс з рівненського аеропорту. Літаки до Анталії відправлятимуться раз на тиждень, проте туроператор буде звертати увагу на пасажиропотік, можливо, цю пропозицію переглянуть. Перший рейс відправиться 10 липня. Тривалість польоту – всього дві години, пише ЧаРівне.

Перед презентацією директор Рівненського аеропорту Ігор Насинюк розповідав журналістам про деталі домовленостей з туроператором TPG та авіакомпанією «Bravo Airways». Він запевнив, що летовище готове до польотів. Саму презентацію анонсували як велику подію. На заході буди присутні представники влади, туроператора та авіакомпанії.

Думаю, що в планах перельотів буде не тільки Анталія. Надіюся, що нас потішать й іншими напрямками. Принаймні, Анталія – це літній період, наскільки мені відомо. А осінні та зимові напрямки, можливо, ще будуть. Є спільне бачення стосовно аеропорту. Все залежить від напливу пасажирів, логістики, – підкреслив перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук.

Напевно, це приємно літати зі свого міста та підтримувати свій аеропорт, – додав директор з розвитку туроператора TPG Валерій Паренчук.

Він також зазначив, що рівненський аеропорт виглядає набагато чистіше та охайніше, порівняно, наприклад, із запорізьким.

Можливо, будуть деякі незручності для пасажирів, які будуть летіти на цьому літачку. Ми будемо робити реконструкцію аеропорту, – запевняє Ігор Насинюк. –Хочу, щоб наш аеропорт накінець почав працювати.

Генеральний директор авіакомпанії «Bravo Airways» Віктор Телегін зізнався, що обережно ставиться до регіональних аеропортів, попри це у подальший розвиток рівненського летовища має сподівання. Наразі ця авіакомпанія використовує чотири літаки: «Я дуже обережно ставлюся до регіональних аеропортів, бо знаю про проблеми. Але все-таки, коли комісія дала результат, що можна спробувати, то вирішили розпочати. Я думаю, все у нас вийде і почнемо розвивати рівненський аеропорт».

Після вступного слова промовців присутнім презентували напрямок «Рівне-Анталія» та Анталійське побережжя. Зокрема розповіли, що нині туристів з Росії на цей напрямок меншає, тому турецька сторона звертає увагу на українських туристів.

Поки що рейс «Рівне-Анталія» літатиме раз в тиждень, у неділю. Втім, якщо сезон буде вдалим, то відправлення здійснюватимуть надалі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса