Новини

У Рівному спорудять 30 спортмайданчиків

<P>Міська влада Рівного планує встановити 10 майданчиків зі штучним покриттям для футболу та 20 — для силових вправ. Відповідну заявку до міністерства подало управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому.
<P>Поки що зі столиці привезли обладнання лише для одного майданчика із силовими тренажерами. Встановлять його на стадіоні “Олімп”. Таким чином завершать спорудження цілісного спортивного комплексу разом із футбольним майданчиком зі штучним покриттям. Коли проводитиметься встановлення інших майданчиків — наразі невідомо.
<P>За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому Сергія Шевчука, затримка з поставкою обладнання для інших майданчиків зумовлена невиконанням планових показників 2006 року зі встановлення таких майданчиків у деяких областях України. Хоча Рівненська область торік із цим впоралась на відмінно, але зі спорудженням нових майданчиків доведеться зачекати. Міністерство вирішило розібратись у ситуації.
<P>— Один футбольний майданчик разом зі встановленням коштує 330 тисяч гривень, тренажерний — майже 145 тисяч, — зазначив Сергій Шевчук. — Вартість обладнання оплачує міністерство, а витрати на підготовку майданчика та встановлення тренажерів бере на себе місто. Результат такої праці можна побачити на спортмайданчику біля ДЮСШ №4.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса