Новини

У Рівному створять реєстр розпорядників державних коштів

<P>З метою контролю за використанням державних коштів територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Рівненській області закінчує роботу зі створення реєстру розпорядників державних коштів в області. Про це повідомив заступник голови територіального відділення Антимонопольного комітету Віктор Боденчук.
<P>За інформацією, що надходить до територіального відділення, державні кошти на Рівненщині, як і в більшості інших областей, нині неналежно використовуються, — каже він. — Враховуючи те, що ми конкретних важелів щодо застосування штрафних санкцій не маємо, а тільки адміністративні стягнення, у разі виявлення порушень матеріали будуть направлятися в правоохоронні органи, — зазначив він.
<P>За його словами, розпорядники державних коштів повинні будуть щоквартально звітувати перед уповноваженими органами про свої закупівлі.
<P>— У десятиденний термін, після підписання угоди з переможцем торгів, вони повинні відправляти звіт в уповноважений орган, — каже Віктор Боденчук. — У 2006 році ми напрацьовуватимемо цю базу й інформуватимемо розпорядників бюджетних коштів, а вже в першому кварталі 2007 року проводитимемо перевірки і контролюватимемо ці процеси.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса