Новини

У Рівному у ДТП потрапила маршрутка

<P>6 листопада в Рівному близько 10 години в дорожньо-транспорту пригоду потрапила маршрутка. Про це повідомили з прес-групи ВДАІ в Рівненській області.
<P>Сталося це на вулиці Грушевського. 27-річний Петро керуючи автомобілем Мерседес-Бенц-508 і рухаючись за маршрутом № 63 сполученням «Льонокомбінатівська –Тинне», під’їжджав до зупинки.
<P>Проте, не вибравши безпечної швидкості руху та не врахувавши дорожніх умов, маршрутка врізалася в автомобіль «Нива», який рухався попереду неї. За кермом легковика перебував 23-річний Віталій.
<P>Як з’ясувалося, Петро працює водієм пасажирського транспорту лише два тижні, впродовж одного з яких він проходив стажування. Однак, відповідно до чинного законодавства, водій має право перевозити пасажирів після того, як пройде стажування з досвідченим наставником, термін якого не менше один місяць.
<P>Усім відомо, що взимку керування транспортними засобами набагато ускладнюється і тому треба мати чималий досвід та відповідну підготовку, аби не створювати аварійні ситуації на дорозі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса