Новини

У Рівному урочисто освятили будівельний майданчик, де постане новий житловий п’ятиповерховий будинок

<P>У Рівному відбулося урочисте освячення будівельного майданчика на вулиці Відінській, 39-А, де до кінця наступного року постане новий житловий п’ятиповерховий будинок.
Планується, що в будинку буде 47 квартир та поверх для офісних приміщень. Інвестує будівництво відома в Україні компанія “СібІнвестБуд”, замовник – рівненська фірма ТОВ “Рівнебудальянс”.
На урочистому освяченні будівельного майданчика було закладено першу цеглину в будівництво. Партнери інвестиційного проекту – агенція нерухомості “Челсі”, рівненські філії банків “Таврика”, “Фінанси і кредит”, “Західінкомбанк”, “Укрсоцбанк”.
“Будуючи житло для рівнян, – відзначив генеральний директор компанії “СібІнвестБуд” Максим Лукашик, – ми хочемо, щоб у нових помешканнях їх очікували лише сімейні радості, спокій та затишок. Все необхідне з будівельної точки зору ми зробимо – будинок буде зведений за сучасними технологіями і з якістю на рівні світових стандартів. Все інше, сподіваємося, додасться майбутнім власникам квартир”.
За проектом у будинку є одно, дво і трикімнатні квартири а також трикімнатні квартири з поліпшеним плануванням. Якщо буде бажання у власників квартир, будівельники можуть довести будівництво до “нульового циклу”, виконавши всі необхідні роботи.
“За належного фінансування побудувати п’ятиповерхівку можна і швидше від запланованого”, – повідомив директор ТОВ “Рівнебудальянс” Олег Костерний. – “Сприяє і погода – вже зараз, незважаючи на календарну зиму, можна розпочинати земляні роботи. У Рівному вистачить кваліфікованих будівельників, які зможуть здійснити будівництво. До того ж, у нас є угода із рівненським училищем, так що до будівництва зможемо долучати і молодь, надавши їм можливість отримання кваліфікації та досвіду. До речі, усі інвестиції приходять до рівненських філій банків, відповідно, і податки сплачуються до місцевого бюджету, і зарплати отримують рівняни”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса