Новини

У Рівному відбудеться Муніципальний Форум.

<P>11 липня 2006 року о 11 годині у сесійній залі Рівненської міської ради (вул. Поштова, 2, 3 поверх) відбудеться Муніципальний Форум, повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>До участі у заході запрошені міський голова, його заступники, голови постійних депутатських комісій та фракцій міської ради, представники бізнесових кіл Рівного, громадські організації, начальники відділів та управлінь міськвиконкому.
<P>Проведення Муніципального форуму є черговим етапом співпраці Муніципальної програми врядування та сталого розвитку Програми розвитку ООН (ПРООН/МПСР) та виконавчого комітету Рівненської міської ради, що триває з 2004 року.
<P>Очікується, що під час форуму буде створено Муніципальну раду сталого розвитку та виконавчий орган – Дорадчий комітет. До складу ради ввійдуть міський голова, його заступники, голови мережі шкіл, громадських організацій, бізнесових структур та інші.
<P>Основною метою діяльності Муніципальної ради сталого розвитку стане сприяння реалізації проектів ПРООН Муніципальної програми врядування та сталого розвитку у м. Рівному, створення умов для реалізації принципів сталого розвитку в місті та більш активного залучення усіх верств населення, представників навчальних закладів, громадських організацій та бізнесових структур до діалогу з органами місцевої влади, вироблення прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса