Новини

У Рівному відбулося благодійне свято “Культура великого народу починається з душі маленької дитини”

<P> Учора в Рівненському палаці дітей та молоді відбулося благодійне свято проекту “Культура великого народу починається з душі маленької дитини” в рамках Всеукраїнського форуму “Україна очима жінки”.
<P> На свято були запрошені діти з усіх районів Рівненщини, особливо з дитячих будинків, спеціальних інтернатів та реабілітаційних центрів. Гості проекту вітали маленьких глядачів та дарували різноманітні подарунки. Після офіційної частини відбувся святковий дитячий концерт.
<P> Голова РОДА Василь Червоній зазначив, що нація, яка з повагою ставиться до дитини – має майбутнє, а здоров’я маленької дитини – це здоров’я України. Він також повідомив, що Указом президента, 2006 рік оголошено роком захисту прав дитини.
<P> Реалізація програми “Культура великого народу починається з душі маленької дитини” має допомогти дітям оволодіти знаннями, вміннями, навичками в галузі мистецтва, залучити їх до надбань вітчизняної та світової культури, виростити творчі особистості. Програма сприятиме вихованню в дітях патріотизму, ставати їм національно свідомими членами суспільства.
<P>Організаторам свята виступила партія “Народний союз Наша Україна”. Підтримали організацію проекту голова Рівненської ОДА Василь Червоній, народний депутат України Лариса Усаченко, засновник форуму “Україна очима жінки” та заступник голови ради міжнародної громадської організації “Світ родини” Іван Кучерина, начальники відділів освіти та науки, екології та надзвичайних ситуацій Рівненської ОДА. Дружина Президента Катерина Ющенко, приїзд якої анонсували організатори, на святі не побувала.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса