Новини

У Рівному відбувся 16-й фестиваль СТЕМів «Шалантух»

<P>З 8 по 11 листопада, в палаці культури «Текстильник», за сприяння Рівненського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Антикримінальний вибір» відбувся 16-й фестиваль студентських театрів естрадних мініатюр «Шалантух».
<P>Цього року у фестивалі взяло участь 14 команд, які представляли різні міста України та Росії. 3 дні фестивалю (8-10 листопада)були конкурсними: команди представляли свої мініатюри, а журі прискіпливо їх оцінювало, у четвертий же день (11 листопада) відбувся гала-концерт фестивалю, коли найкращі команди демонстрували найкращі моменти зі своїх виступів.
<P>Третє місце поділили між собою команда зі Львова «Ураган» та команда з міста Полтави «БУМ». Друге місце здобула «найтанцювальніша» команда фестивалю – «Спасибо» з міста Новомосковська (Росія). Перше місце дісталося команді з Одеси «Академія». І, нарешті, гран-прі фестивалю дісталося команді «Дивні люди» з міста Києва.
<P>Як прокоментував результати фестивалю член журі Сергій Штурхецький: «На фестивалі було багато сильних команд і журі було важко визначити найкращих. Зокрема чудово виступила команда з Одеси, але вони більше КВНівська команда, де правилом поганого тону є переодягання в сценічні костюми, у СТЕМі, як і будь якому театрі, це лише вітається. Це, звичайно, було враховано членами журі при підбитті підсумків».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса