Новини

У Рівному відкрилося повнофункціональне відділення ОТР Bank

<P>У Рівному на вул. Грушевського, 42б урочисто відкрилося повнофункціональне відділення ОТР Bank, що відомий своїм угорським корінням та соціальними проектами.
<P>Нове повнофункціональне відділення у Рівному було створене на базі представництва і виступає своєрідним універсальним фінансовим роздрібним магазином, розповів голова Правління банку Дмитро Зінков.
<P>— Послуги банку розраховані на фізичних осіб, представників малого та середнього бізнесу, корпоративних клієнтів. Відділення побудоване за європейською моделлю OTP Group. Вона розроблена спеціалістами у Будапешті. Такі ж відділення банк має у Хорватії, Румунії, Болгарії. Банк має окрему зону, де його фахівці надаватимуть клієнтам необхідні консультації з банківських послуг, продуктів, оформлення договорів, та зону для швидкого обслуговування клієнтів, які хочуть взяти кредит чи покласти гроші на депозит.
<P>А також до послуг відвідувачів — спеціальна зона, що цілодобово охороняється, де клієнти у будь-який час зможуть зняти готівку або поповнити свій картковий рахунок у банкоматі чи безкоштовно зателефонувати до Довідкового центру банку.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса