Новини

У Рівному Володимир Литвин зустрівся зі студентами

<P>“Стипендії студентам безумовно будуть підвищуватися, однак я вважаю, що їх необхідно давати насамперед тим, хто найгостріше їх потребує”.
Про це сьогодні, перебуваючи в Рівному, заявив голова Верховної Ради України Володимир Литвин під час зустрічі з студентами Рівненського державного гуманітарного університету.
За його словами, РДГУ не зважаючи на те, що він працює лише 7 років, має значні здобутки у формуванні колективу на нових засадах та створенні наукової бази. Загалом же Рівненщина має славні традиції в освіті, адже тут діє один із найстаріших вищих навчальних закладів Східної Європи.
Головне завдання, яке нині стоїть перед вищою освітою – це підвищення її якості. Адже нинішні студенти мають піднести Україну до рівня великої держави, – наголосив Володимир Литвин.
“На сьогодні наука, освіта в державі не затребувані. Основна причина цього – монополізація економіки. Коли з’явиться середній клас, малий та середній бізнес розвиватиметься активніше, особливо у виробництві, з’явиться конкурентне середовище, тоді й посилиться потреба у науковцях, які допомагатимуть вдосконалити виробничі процеси та успішніше розвиватися бізнесу”, – зазначив Володимир Литвин.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса