Новини

У Рівному викрадено автомобіль «Шкода Октавія»

<P>7 серпня, у Рівному невідомі зловмисники незаконно заволоділи автомобілем марки «Шкода Октавія», зеленого кольору, яка належить Державному ТГО «Львівська залізниця».
<P>46-річний Михайло, водій вказаного підприємства, повідомив правоохоронцям, що о 9 годині 30 хвилин він на автомобілі заїхав на територію Рівненської дирекції залізничних перевезень, яка знаходиться на вулиці 16 Липня, 17. Залишив авто поблизу їдальні. А через 10 хвилин повернувся і її на місці не застав.
<P>Охоронець Рівненської дирекції залізничних перевезень розповів, що він не бачив, як заїжджала та виїжджала ця машина на територію оскільки він переодягався. Також чоловік повідомив, що ворота через які заїжджають автомобілі на територію відкриваються о 7 ранку і знаходяться постійно відкритими аж до вечора.
<P>Державний номерний знак зниклого автомобіля ВК 36 60 АЕ, 2004 року випуску.
<P>Працівники Державтоінспекції звертаються до усіх, хто знає місцезнаходження зниклого автомобіля марки «Шкода Октавія», зеленого кольору або володіє будь-якою інформацією, що може допомогти у розшуку повідомити за номерами телефонів: 63–58–21, 67–98–21 або 02.
<P>про це повідомила Світлана Марко, інспектор профілактичної роботи
<P>1-го МРВ ДАІ ВДАІ УМВС.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса