Новини

У Рівному виникла проблема недостатньої пропускної здатності центральних вулиць міста

<P><FONT color=#000000>Для врегулювання дорожнього руху в Рівному необхідно встановити 33 відповідні дорожні знаки та 27 табличок до них.</FONT>
<P> Про це “Регіон-медіа” повідомили з прес-служби ВДАІ УМВС України у Рівненській області.
<P> У зв’язку зі збільшенням кількості транспорту на дорогах Рівного постало питання недостатньої пропускної здатності центральних вулиць, затрат значного часу на проїзд у пасажирському транспорті, транспорту спеціального призначення, перевезення вантажів.
<P> У зв’язку з цим Рівненська Державтоінспекція пропонує впровадити ряд заходів з вдосконалення існуючої організації дорожнього руху, які не потребують значних коштів. Для вирішення цієї проблеми було проведено нараду в якій взяли участь начальник Управління житлово-комунального господарства, директор КП «Рівнетранспорт» Управління транспорту та зв’язку Рівненського міськвиконкому та керівництво Державтоінспекції області.
<P> На нараді розглянуто питання стосовно зміни пріоритету руху на перехрестях з круговим рухом. Нині в усіх обласних центрах України, за винятком міста Рівне, при проїзді таких перехресть пріоритет руху наданий по колу. Відповідно, в місті виникають передумови для конфліктних та аварійних ситуацій. Такий стан справ викликає справедливі невдоволення учасників дорожнього руху. Це підтверджує і вивчення громадської думки, яке проводилося працівниками Державтоінспекції. Крім встановлення дорожніх знаків планується також внесення змін до організації дорожнього руху на найбільш інтенсивному перехресті вулиць Соборної-Чорновола-Міцкевича. Зокрема, введення заборони лівого повороту з вулиці Міцкевича на вулицю Соборну та розділення транспортних потоків з виділенням смуг окремо для прямого руху та руху праворуч. Внаслідок цього очікується збільшення пропускної спроможності перехрестя зі сторони вулиці Чорновола, в тому числі при виконанні лівого повороту.
<P> Крім того потребує впорядкування організація дорожнього руху пасажирського транспорту у Рівному та необхідність встановлення на площі Театральній світлофора. Ці пропозиції знайшли підтримку у міського голови Рівного Віктора Чайки.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса