Новини

У Рівному виробляють рекомендації щодо раціонального використання водних ресурсів України

<P>Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми і механізми відтворення ресурсного потенціалу України в контексті Євроінтеграції» розпочала 19 жовтня роботу на базі Національного університету водного господарства та природокористування. У ній беруть участь провідні науковці з усієї України, надіслали свої пропозиції вчені з Росії та Польщі. Про це повідомив власкор ЗІКу.
<P>Результатами роботи конференції, за словами голови Держводгоспу України Василя Сташука, мають бути рекомендації щодо раціонального використання водних ресурсів, адаптації вітчизняного водного законодавства до вимог ЄС.
<P>Крім того, конференція матиме й чимале практичне значення для Рівненщини. Перед її початком Василь Сташук обговорив з головою ОДА Віктором Матчуком питання ліквідації «депресивної воронки», що утворилася в області в районі Гощанського водозабору. Воронка призвела до того, що в криницях мешканців сіл, розташованих в районі цього водозабору, зникла вода. За поясненнями науковців причини виникнення воронки криються в спаді рівня води ріки Горинь. Це, в свою чергу, пов‘язується з використанням води з цієї артерії для потреб Хмельницької АЕС. Для ліквідації воронки науковці пропонують спорудити на Горині каскад шлюзів. Очікується, що учасники конференції конкретизують пропозиції в цьому плані.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса