Коментарі

У Рівному закликають брати участь в тендерах

Головне управління Пенсійного фонду в Рівненській області збирається закупити 500 коробок паперу. Розраховують на суму 225 тисяч гривень. Пенсійний та громадські активісти закликають бізнес активніше брати участь у тендері на закупівлю паперу, пише “Четверта влада“.

Про це пише керівник Громадської ініціативи «За чесний тендер» Святослав Клічук.

Голова комітету з конкурсних торгів ГУ Пенсійного фонду України в Рівненській області Василь Пасічник обіцяють прозорість та чесність витрачання бюджетних коштів. Тендер хочуть провести максимально прозорим і заощадити кошти платників податків.

39c69724-909b-42f3-bffc-c323a7c249d7

ослав Клічук домовляється про проведення кількох «ідеальних» тендерів на Рівненщині

За словами керівника ініціативи «За чесний тендер» Святослава Клічука, державні закупівлі в Україні, не зважаючи на багато позитивних змін як у законодавстві так і у практиці проведення, все ще лишаються тією сферою, яка не викликає достатньої довіри у суспільства.

– Люди сферу закупівель корумпованою, адже таке ставлення формувалося роками. Нині громадські активісти, разом з різними розпорядниками бюджетних коштів, намагають зламати ці стереотипи та підвищити рівень конкуренції за кошти платників податків, – каже Святослав Клічук.

Голова комітету з конкурсних торгів, перший заступник начальника ГУ ПФУ в Рівненські області Василь Пасічник каже, що йому подобається  ідея провести «ідеальний» тендер спільно з активістами. За його словами, управління зацікавлене у прозорому та чесному проведенні тендерів, на рівні з ефективною закупівлею, в даному випадку – якісного та недорого паперу.

Юристи ініціативи «За чесний тендер» зверталися до потенційних учасників аби ті переглянули умови закупівлі, самі проаналізували тендерну документацію. Провівши таку роботу стверджують, що у тендері не виявлено жодних дискримінаційних умов і це дозволяє усім бажаючим брати участі у чесній закупівлі, тепер слово за бізнесом.

Розкриття тендерних пропозицій, заплановано на 29 червня. Детальніше про умови та перелік документів можна дізнатися за посиланням.

Нагадаємо, у квітні-червні Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації проводило тендер на закупівлю десяти шкільних автобусів. Її проводили у рамках співпраці Рівненської ОДА та Громадської ініціативи «За чесний тендер». У результаті переможцем тендеру стала фірма, яка пропонувала найдешевці автобуси, які відповідли вимогам замовника. Цей тендер вважають «ідеальним».

Діяльність проводиться в рамках проекту «За чесний тендер на Рівненщині та Волині», що реалізовується Рівненським агентством журналістських розслідувань, за підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження». Метою проекту є – сприяння та контроль над прозорістю організації та проведення тендерів на Рівненщині та Волині для ефективнішого використання коштів громади.

За детальнішою інформацією звертайтеся – Святослав Клічук 096-006-89-23

Василь Пасічник, голова комітету з конкурсних торгів, (0362) 26-96-48

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса