Новини

У Рівному закрили п’ять комп’ютерних клубів.

<P>Комп’ютер та телевізор уже давно замінили сучасним дітям книги і різноманітні ігри. Персональний комп’ютер навіть необов’язково мати у себе вдома — достатньо завітати у комп’ютерний клуб, у якому чимало рівненських підлітків проводять своє дозвілля. Нині у місті таких працює 30.
<P>Днями працівники міської санепідемстанції проводили у цих закладах перевірки.
<P>— Згідно із чинним законодавством, ми перевіряємо такі заклади раз на півроку, та час від часу спільно з іншими службами міста проводимо позапланові перевірки, — розповідає завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків міської санстанції Ірина Ковальчук. — Склали 11 протоколів та п’ять установ тимчасово закрили. Це клуби “Бункер”, “Авалон”, “Дюк”, “Хакер”, “Баховська”.
<P>За словами пані Ковальчук, основними порушеннями в цих закладах є недотримання вимог гігієни, відсутність вологого прибирання, не проходження працівниками медоглядів, а також велика скупченість комп’ютерів. Адже, згідно із діючими правилами, площа на одного користувача має становити чотири-шість метрів. В іншому випадку власників закладів можуть оштрафувати на суму від 102 до 425 грн.
<P>— Та власники клубів роблять хитріше, — каже пані Ковальчук. — Вони знають, що раз на півроку до них приходить перевірка із санстанції, а тому до цього часу у них все добре. На жаль, ми не маємо важелів, щоб на них кардинально вплинути. Наприклад, у Німеччині в комп’ютерних клубах діти не граються, а шукають інформацію в Інтернеті, — продовжує пані Ковальчук. — Та, певно, з часом і ці заклади себе вичерпають, як колись відеотеки.
<P><STRONG>Оксана МИРОНЧУК</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса