Новини

У Рівному збільшиться кількість об‘єднань співвласників помешкань у багатоквартирних будинках.

<P>Нині у Рівному налічується 26 об‘єднань співвласників житла у багатоповерхівках. Незабаром, як повідомила 6 липня ЗІКу начальник відділу управління житлово-комунального господарства Рівненського міськвиконкому Олена Москальчук, їх буде набагато більше. Коли раніше такі об‘єднання створювалися в будинках, що знаходяться в центрі міста, то тепер – в мікрорайонах.
<P>Досвід однієї з найбільших дев‘ятиповерхівок міста на Шухевича, 2 показав ефективність роботи таких об‘єднань. Досі ця кам‘яниця вважалася проблемною – чимало її мешканців заборгували комунальникам по кілька тисяч гривень. Товариство співвласників переконало боржників реструктуризувати борги та оформили субсидії. Правління товариства напряму укладає угоди з тими організаціями, які проводять ремонти. Нині, приміром, тут повним ходом проводиться ущільнення з’єднань між панелями, чого не робилося впродовж останніх 10 років.
<P>Зважаючи на цей досвід, як розповіла Олена Москальчук, створити товариства співвласників та відмовитися від послуг житлово-експлуатаційних підприємств виявили бажання мешканці сусідніх з цим будинків. Зараз в більш ніж десяти з них утворені ініціативні групи, які й проведуть роботу із створення товариств співвласників житла.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса