Новини

У Рівному збирають допомогу для студентів–сиріт та позбавлених батьківського піклування

<P>Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію” Турбота” для студентів–сиріт та позбавлених батьківського піклування. Про це повідомили з інформаційно-аналітичного сектора Рівнеради.
<P>Акція організована з метою часткового поліпшення матеріального становища студентів–сиріт та позбавлених батьківського піклування нашого міста та з нагоди Міжнародного Дня Студентів. Проведення благодійної акції «Турбота» передбачає надання протягом жовтня – листопада 2006 року матеріальної, гуманітарної допомоги учням ПТУ, студентам вищих навчальних закладів (сиротам та позбавленим батьківського піклування).
<P>Наразі в РМЦ СССДМ на обліку перебуває 221 студент–сирота та позбавлений батьківського піклування, які потребують матеріальної допомоги.
<P>Рівненський міський центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді звертається до благодійних організацій, підприємств, фізичних осіб, яким небайдужа сирітська доля, з проханням надати матеріальну допомогу у вигляді продуктових пакетів студентам–сиротам та позбавленим батьківського піклування нашого міста до 13 листопада 2006 року.
<P>Сподіваємось, що Ваше милосердя та благодійництво внесе краплину радості в серця обездолених дітей нашого міста, подарує їм життєву надію, віру в добро і справедливість. Контактні телефони: 22-14-82; 22-11-34
<P>Адреса: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 (2 поверх)

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса