Новини

У Рівному зібрали 10100 гривень для лікування дітей, хворих на лейкемію

<P>10100 гривень вдалося зібрати для лікування дітей, хворих на лейкемію під час благодійного марафону „Врятуймо дитячі життя”.
<P>Також було організовано здачу крові, оскільки існує постійна потреба в ній для дітей хворих на лейкемію. Донорами стали понад 100 людей, кров яких цілеспрямовано піде на лікування дітей.
<P>Заключна частина акції відбулася на День Святого Миколая у гематологічному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні. Зібрані кошти були передані батькам дітей. А самі діти отримали солодкі та вітамінні подарунки.
<P>Благодійний марафон тривав півтора місяці. Протягом цього часу у найбільших магазинах Рівного були розміщенні скриньки для добровільних внесків громадян. Підприємці та просто усі бажаючі мали змогу переказати кошти на рахунок організації. В рамках проведення марафону відбувся ювілейний концерт дитячого зразкового ансамблю «Едельвейс», на якому також були зібрані кошти на подарунки дітям.
<P>Ініціювали його проведення Рівненська міська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив», спільно з міською організацією Політичної партії «Народний Союз Наша Україна» з метою збору коштів на лікування дітей, хворих на лейкемію.
<P>Благодійний марафон «Врятуймо дитячі життя» відбувається вже другий рік поспіль, його проведення планується і надалі.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса