Новини

У Рівному знешкоджено ще один підпільний цех з виробництва алкогольної продукції.

<P>У рамках проведення операції “Акциз” працівники УПМ ДПА в Рівненській області спільно з співробітниками УСБУ в Рівненській області, в приватному будинку м. Рівне виявили підпільний цех з виробництва алкогольних напоїв, повідомили з управління податкової міліції ДПА в Рівненській області.
<P>Під час огляду приміщення з незаконного обігу було вилучено: 2206 пляшок незаконно виготовлених горілчаних виробів, на яких були наклеєні етикетки: ”Поліська”, ”Пшенична”, “Графська”, ”Волинська”, “Руська”, ”Козацька” на суму 22 тис. грн., 2900 шт. марок акцизного збору, виготовлених за допомогою друкарських форм, 800 шт. кришок для різних типів горілок на суму 800 грн., 210 літрів горілки у каністрах на суму 2,1 тис. грн., 850 літрів спирту у каністрах на суму 27,2 тис. грн., 2 комплекти обладнання для виготовлення лікеро – горілчаних виробів на суму 5,1 тис. грн.
<P>Встановлено, що незаконним виготовленням алкогольних напоїв займалися 3 мешканці м. Рівне та один житель одного з райцентрів області. За цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених статтями 28, 204 та 216 Кримінального кодексу України.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса