Новини

У Рівному знову повідомили про замінування

Cьогодні близько 12:00 години надійшов виклик про замінування гуртожитку поблизу банку «Хрещатик» на вулиці Київській.Водночас, таку ж інформацію перевіряли у відділенні «Укрпошти» на вулиці Кн. Острозького в мікрорайоні Ювілейний, пише РадіоТрек.

Як повідомляють силовики, через збільшення випадків відправки або отримання вибухівки, боєприпасів та зброї у східних областях, було прийняте рішення провести навчання на пильність і реагування усіх служб, які входять в антитерористичного центру. А це: Служба безпеки, поліція та надзвичайники. На місце події також зобов’язані прибувати газова служба, медицина катастроф та енергетики. Цього разу навчання пройшли успішно, повідомляє помічник начальника управління з координації антитеростичної діяльності Олександр Пиж:

– Служби, традиційно, спрацювали на відмінно. Ті недоліки, які є, вони вже обговорюються на внутрішніх нарадах. А по швидкості прибуття вклалися в 15-хвилинний термін, що відповідає вимогам, які в умовах сьогодення стоять перед службами, які задіяні при проведенні антитерористичної операції.

Він також додав, що це не останні навчання, плануються і більш масштабні.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса