Новини

У Рівному зустрінуться всі католицькі священики, котрі працюють у виправних установах.

<P>З’їзд католицьких в’язничних капеланів України відбудеться в Рівному 7-8 червня на базі Католицького Храму свв. Петра і Павла.
<P>За інформацією вікарія римо-католицької парафії свв. Петра і Павла Григорія Драуса, відповідального Римо-католицької церкви за зв’язки з пенітенціарною системою України, передбачається наступний графік заходу:
<P><STRONG>7 червня</STRONG>
<BR>18.00 – служба у Храмі свв. Петра і Павла (Рівне, вул. Соборна, 213, біля Будинку офіцерів),
<BR>18.40 – демонстрація фільму про місію в’язничних капеланів в Україні (там само), 19.00 – розповідь колишніх в’язнів про їхнє навернення до праведного життя.
<P><STRONG>8 червня:
<BR></STRONG>16.00 – прес-конференція „Роль релігійного виховання у в’язницях” в Управлінні Державного департаменту України з питань виконання покарань в Рівненській області (вул. Словацького, 7, неподалік „Паспортного столу”).
<P>Після прес-конференції, яка триватиме 20-30 хвилин, після неї всі бажаючі журналісти зможуть відвідати разом з в’язничними капеланами Городищенську виправну колонію №96 (транспортом забезпечує Управління) Прес-конференція відбудеться за сприяння Рівненського прес-клубу, у ній візьмуть участь: Начальник Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Рівненській області Олександр Васильович Воробей, Старший інспектор із соціально-психологічної роботи Управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в Рівненській області Олександр Олександрович Козак, Відповідальний Римо-католицької церкви за зв’язки з пенітенціарною системою України, вікарій римо-католицької парафії свв. Петра і Павла Григорій Драус.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса