Новини

У Рівному з`явились нові гривні

<P>Нова одногривнева купюра з понеділка з’явилася у нашому місті. Деякі банки Рівного, зокрема “Західінкомбанк”, “Ощадбанк”, “ПриватБанк” та інші взяли підкріплення в управлінні Нацбанку в Рівненській області й уже ввели нові банкноти в обіг.
<P>Проте більшість банківських установ ще нову купюру не отримали, вона має надійти до них ближчим часом. Але експерти кажуть, що нова гривня масово вийде на грошовий ринок з 25 травня. Пересічні громадяни та продавці магазинів на запитання “Чи бачили ви нову гривню?” здебільшого заперечливо хитали головою.
<P>Журналістка “ОГО” після довгих пошуків гривні у місті звернулася в управління НБУ, де й обміняла стару банкноту на купюру нового зразка. На вигляд нова гривня значно яскравіша. Приємні блакитно-жовті кольори гармонійно поєднуються із сірими та рожевими відтінками на орнаментах та малюнках та вже із звичним нам дизайном гривні. — Нова одногривнева банкнота з 22 травня влилася у банківський обіг області, — повідомив начальник відділу готівкового обігу і касових операцій управління НБУ в Рівненській області Галина Божик.
<P>— Вона жовто-блакитного кольору і трохи більша за свою попередницю. Нова купюра краще захищена від підробки. В цілому вона має одинадцять елементів захисту. Рівняни вільно зможуть користуватися як старими, так і новими банкнотами, оскільки старі з обігу поки що не вилучатимуться. З часом НБУ покращить також дво- та п’ятигривневі купюри. <center>
<P>Ось так виглядають нові купюри згідно інформації НБУ:
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://www.bank.gov.ua/Bank_mn/images/Banknoty/G1_06_0.jpg” align=middle border=0>
<P><IMG alt=”” hspace=0 src=”http://www.bank.gov.ua/Bank_mn/images/Banknoty/G1_06_1.jpg” align=middle border=0></center>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса