Новини

У Рівному з’явився Молодіжний Союз Наша Україна

<P> У Рівному створено міську молодіжну організацію „Молодіжний Союз Наша Україна”, відповідне рішення прийнято на установчих зборах 4 грудня.
<P> Про це повідомили з прес-служби РОО НСНУ.
<P> У зборах взяло участь більше ста учасників, які представляли НУВГП, РДГУ, РІС КСУ, МЕГУ, РКЕП та кілька неформальних молодіжних об’єднань.
<P> Учасники зборів обрали головою новоствореної організації голову революційного студентського страйкового комітету РІС КСУ Віталія Шабуніна. Він узгодив з делегатами загальні напрями роботи та найближчі плани на грудень, згідно з якими „Молодіжний Союз Наша Україна” до кінця року має провести 19 акцій, навчальних семінарів та близько десяти спортивно-вишкільних змагань. На найближчий тиждень заплановано вихід другого номеру обласної молодіжної газети «РАЗОМ!».
<P> На установчих зборах МСНУ було висунуто пропозицію обрати п’ятірку представників від молоді, яких організація запропонує внести до міського виборчого списку „Народного Союзу Наша Україна”. Після обговорення молодій делегати проголосували за: Віталія Шабуніна, голову незалежної студентської профспілки РІС КСУ Зураба Кантарія, коменданта Рівненського наметового містечка Романа Мартина, голову осередку МСНУ в РДГУ Олексія Мельничука та голову осередку МСНУ в МЕГУ Петра Яблонського. Молоді кандидати пообіцяли зробити усе можливе, щоб після виборів 2006 року кожен студент мав змогу звернутися до молодого міського депутата, який не лише розуміє молодіжні проблеми, а й сам живе ними щодня.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса