Новини

У РОДА на хабарництво чи зловживання у внз не скаржаться.

<P>Близько тисячі випускників шкіл, які взяли участь у незалежному зовнішньому тестуванні з Рівненщини (м. Рівне і Сарненський район) показали позитивні результати у тестуванні з української мови і історії, повідомила заступник начальника управління освіти РОДА Галина Майборська на засіданні Рівненського прес-клубу на тему: “Чи допоможе тестування подолати хабарництво у внз?”
<P>68% учасників тестування з української мови показали високий і достатній рівень знань, з історії – 73%, дещо нижчі показники з математики – 38%. Ці результати опрацьовувалися у Львівському регіональному центрі.
<P>Усі учасники тестування отримали сертифікати, які можуть подати для вступу у внз.
<P>Галина Майборська зауважила, що якби у такий спосіб оцінювалися знання учнів не на експериментальній основі і здійснювалося вступне тестування, то проблема хабарництва у внз могла б взагалі зникнути.
<P>Як повідомив заступник начальника відділу ДСБЕЗ УМВС у Рівненській області Ігор Рогаль, з початку року в області виявлено 12 економічних злочинів, серед яких були і випадки хабарництва. Однак через те, що ще не має жодного рішення суду у цих справах, Ігор Рогаль відмовився деталізувати чи уточнювати інформацію по них. А за минулий рік є лише одне рішення суду у справі про хабарництво викладачки однієї з місцевих філій внз, яка отримала 3,4 тис грн. хабара у заочників.
<P>У РОДА працює також “пряма телефонна лінія”, куди теж можна повідомляли про факти хабарництва чи зловживання у внз. Однак з початку вступної кампанії жодних скарг туди не надходило, повідомила Галина Майборська.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса