Новини

У Сарнах воюють із гральними автоматами

<P>11 об’єктів грального бізнесу перевірено в Сарненському районі з 28 листопада до 4 грудня. У результаті перевірки передано на зберігання 10 гральних автоматів у Сарнах і один гральний автомат у Клесові.
<P>Також повторно перевірено гральні автомати в гриль-барі «Шхуна» та біля магазину «Для Вас», але жодних документів при цьому пред’явлено не було. Тому гральні автомати вилучені у суб’єкта господарювання О. Андріюк і стягнено штраф у сумі 340 грн. Автомати також вилучили з бару «Янтар» у смт. Клесів. Незаконно функціонують автомати в приміщенні кафе «777», де їх попередньо опломбували.
<BR>Жоден з перевірених суб’єктів, на думку керівників Сарненської райдержадміністрації, не працює згідно з вимогами чинного законодавства.
<P>Сарненською міською радою суб’єктам ігрового бізнесу видаються рішення та дозволи на відкриття об’єктів ігрового бізнесу, встановлення ігрових автоматів зі здачею в оренду торгових приміщень без зміни їх цільового призначення в порушення чинного законодавства без погодження з органами державного пожежного нагляду. Також ряд ігрових автоматів-будок встановлено без погодження з власниками земельних ділянок та оформлення дозволів на оренду землі, повідомили з Сарненської РДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса