Новини

У січні у Рівному проводитиметься чемпіонат України з гри Го серед кадетів

<P>З 4 по 5 січня 2008 року в Ресурсному центрі Школи інтелектуальних ігор Рівненського міського Палацу дітей та молоді (кабінет №27 ЗОШ №9) буде проводитись чемпіонат України з гри Го серед кадетів (до 12 років). В чемпіонаті приймуть участь діти з Києва, Рівного та Одеси, як центрів розвитку Го в Україні.
<P>3–15 жовтня 2008 року в Пекіні (Китай) буде проведена перша Інтеліада (перші Всесвітні ігри з інтелектуальних видів спорту, супутніх олімпійським видам спорту) за сприяння Міжнародного Олімпійського Комітету та Міжнародної Асоціації мультиспорту. У цій події візьмуть участь спортсмени з більшості країн Світу в таких видах спорту як: Го, шахи, шашки, спортивний бридж та сянчи (китайські шахи).У зв’язку з цим, чемпіонат України серед кадетів розглядається як підготовка учасників майбутніх Інтеліад.
<P>Бажаючі долучитись до проведення чемпіонату з метою розвитку гри Го та реклами організацій, які сприятимуть проведенню змагань з перспективного виду спорту, можуть звертатись до організаторів турніру. Про це повідомили з прес-служби РОДА.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса