Новини

У спорт-кафе “Стадіо-ПАБ” на Олеко Дундича в Рівному відкрився новий зал

<P>Тепер у спорт-кафе «Стадіо-ПАБ», яке розташоване в Рівному на вулиці Олеко Дундича, спостерігати за змаганнями зможуть приблизно 200 осіб. Про це повідомив власник спорт-кафе «Стадіо-ПАБ» Сергій Понурко.
<P>«До нас приходить багато відвідувачів і щоразу їхня кількість збільшується. Тому, розширили зал, — зауважив Сергій Понурко. — Ми відкрилися більше року тому й іноді приходило стільки відвідувачів, що їх було важко розмістити. Тепер за спортивними змаганнями зможе спостерігати приблизно 200 чоловік. Зал оформимо за секторами: один прикрашений футбольною атрибутикою, інший — спідвейною, ще один — баскетбольною. Крім цього, у новому залі розмістили великий проектор та три плазмових екрани. Відтак, кожна компанія зможе вибрати та подивитися спортивні змагання на свій смак».
<BR>Сергій Понурко зізнався, що з наступного місяця у спорткафе працюватиме букмекерська контора. Ще одна «фішка» «Стадіо-ПАБ» — зустрічі відвідувачів зі спортсменами.
<P>«У планах — організовувати зустрічі та автограф-сесії. Уже попереднього розмовляв про це з рівненськими спідвеїстами», — додав власник закладу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса