Новини

У сусідньому Луцьку відкрито автоцентр Subaru/Hyundai/KIA

<P>21 грудня у сусідньому Луцьку відкрито новий концептуальний автоцентр Українського автомобільного холдингу з продажу Subaru, Hyundai та Kia. Таким чином компанія тепер має одну з найрозгалуженіших торгівельно-сервісних мереж в Україні — 33 філії, які охоплюють всі регіони країни.
<BR>З відкриттям автоцентру в Луцьку компанія планує збільшити обсяги реалізації автомобілів на Волині на 50%.
<P>«Цього року луцька філія реалізує близько 1000 одиниць техніки. Наступного ж року продажі автомобілів заплановані на рівні 1500 одиниць техніки», — зазначив генеральний директор Українського автомобільного холдингу Олег Міщенко.
<P>Відкриття чергового концептуального автоцентру Українського автомобільного холдингу в Луцьку, за словами директора департаменту з перспективного розвитку Корпорації «Богдан» Сергія Богданова, стало свідченням планомірної політики компанії з переходу до якісно нових методів продажів автомобілів.
<BR>«Усі нові мультибрендові автоцентри компанії виконані з урахуванням принципу трьох «С» — салон, склад і сервіс. Ми приділяємо особливу увагу розвитку сервісу, так як усвідомлюємо, що сьогодні замало просто продати авто. Клієнти компанії все частіше звертають увагу на доступність та якість сервісу. Здебільшого саме якість та доступність сервісу — вирішальний фактор під час вибору авто», — підкреслив Сергій Богданов.
<P>Увесь транспорт, що продається Луцькою філією ТОВ «Український Автомобільний Холдинг», проходить комплексну підготовку на власній станції технічного обслуговування та забезпечується гарантійним обслуговуванням. Сервісна станція оснащена новітнім обладнанням для ремонту та сервісного обслуговування автомобілів та має 10 повнофукціональних робочих постів, автомийку, стенд розвалу-сходження, рихтувально-фарбувальний пост та склад-магазин оригінальних запасних частин для всіх автомобілів, що продаються. Великий вибір додаткового обладнання задовольнить найвибагливішого клієнта.
<P>ТОВ «Український Автомобільний Холдинг» — один з головних операторів вітчизняного автомобільного ринку України. Підприємство спеціалізується на продажах нових автомобілів (в тому числі за допомогою банківського кредитування), гарантійному та післягарантійному обслуговуванні. Холдинг є офіційним дилером ВАТ «АвтоВАЗ», ТОВ «Кіа Моторс Україна», ТОВ «Хюндай Моторс Україна», ТОВ «Субару Україна». Торгівельна мережа Холдингу пропонує також широкий спектр вантажних автомобілів Foton, Dong Feng, Hyundai, Isuzu, КамАЗ, МАЗ, ГАЗ, УАЗ та автобусів Богдан. Компанією передбачені послуги з автомобільного страхування та програми Тrade-in. Сервісні станції ТОВ «Український Автомобільний Холдинг» надають послуги з ремонту і обслуговування авто, а також з тюнінгу, встановлення охоронних систем сигналізації, антикорозійної обробки та інше.
<P>У 2006 році торгівельно-сервісною мережею ТОВ «Український Автомобільний Холдинг» реалізовано 36 000 автомобілів. В поточному році компанія вже реалізувала 35 800 авто, а згідно з планами, у 2007 році філії Холдингу повинні продати понад 40 000 нових автомобілів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса