Новини

У центрі Рівного відкрився магазин “Янтар”

<P>Ювелірний магазин «Янтар» відкрився напередодні Нового року на вулиці Соборній, 38 у Рівному. Тут можна придбати готові вишукані вироби з бурштину, золота та срібла на будь-який смак. Існує можливість замовити виріб через інтернет-магазин.
<P>У новому магазині продають продукцію рівненської майстерні з виготовлення побутових та ювелірних виробів з бурштину «УкрЯнтар».
<P>«Вироби з бурштину та ювелірні прикраси користуються популярністю серед споживачів. Пропонуємо широкий вибір картин. У нас знайдете відповідно до своїх вподобань канонічні ікони, картини релігійного змісту, пейзажі, мисливські сюжетні картини, а також декоративні й інтер’єрні панно, — розповіла продавець-консультант ювелірного магазину «Янтар» Інна. — Майстерня пропонує й ексклюзивну сувенірну продукцію з бурштину. А от у подарунок особливим для вас людям можете замовити унікальні високохудожні vip-сувеніри».
<P>До речі, усі товари можна замовити через інтернет-магазин (<A href=”http://www.ukrjantar.com/”>www.ukrjantar.com</A>). На сайті знайдете каталог із переліком пропонованих картин, ювелірних виробів із золота, срібла та янтарю від перснів, сережок, брошок до намиста та браслетів і т.д. Майстерня «УкрЯнтар» із задоволенням виготовить неповторний індивідуальний ювелірний виріб на замовлення.
<P>«Вироби з бурштину, виконані руками професійних художників за екологічно чистою технологією, — зазначає продавець-консультант. — Вони стануть чудовою окрасою інтер’єру, зарядять приміщення позитивною енергією і стануть незабутнім подарунком».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса