Новини

У “Великій кишені” створять приблизно 400-500 нових робочих місць

<P>Відкриття гіпермаркету «Велика кишеня» матиме велике значення для Рівного. Так вважає начальник відділу торгівлі та побуту управління торгівлі, харчування та побутового обслуговування населення Рівненського міськвиконкому Валентина Кухарець. За її словами, поява гіпермаркету в місті дасть імпульс місцевим виробникам збільшити виробництво та реалізацію своєї продукції.
<P>«Створення приблизно 400–500 нових робочих місць, поповнення місцевого бюджету та забезпечення високих стандартів культури обслуговування — позитивно позначиться на житті міста», — зазначила Валентина Кухарець.
<P>Як уже повідомлялося, у жовтні в Рівному на вулиці Макарова (на межі районів Ювілейне та Боярка) відкриється гіпермаркет «Велика кишеня», площею 9 тис. кв. м. Він входитиме до складу нового торгово-розважального центру «Екватор», який матиме площу 42 тис. кв. м.
<P>Структура комплексу включає гіпермаркет будівельних матеріалів, супермаркет електроніки, дитячий супермаркет, льодовий каток, боулінг, кінотеатр, кафе, фаст-фуди, більш ніж 45 магазинів, бутіків одягу, взуття, аксесуарів, а також комерційні площі вільного планування для орендарів.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса