Статті

У Верховній Раді знайшли любителя триколорів та терористів

Час від часу спливають відомості про окремих россійсько-фашистських колаборантів, яких бачать у Києві в ресторанах, у Харкові на вулиці, або десь в судах, де вони успішно захищають свої права. Проте незаслужено забувають про Верховну Раду, у якій, наприклад є заслужений діяч із Криму гаспадін Куніцин Сєргєй Владіміровіч. А між тим, цей гаспадін є діючим народним депутатом України від Блоку Петра Порошенка, нашого Президента. В минулому він був дуже активним діячем в Криму, спершу розбудовував там комуністичну партію, а пізніше пропагував українські цінності в якості керівника держадміністрації Севастополя, будучи депутатом ВР АРК і навіть очолюючи кримський парламент. Висновки щодо того, наскільки успішно він провадив українську державну політику, в Криму та в Севастополі, кожен вже може зробити сам, але ми до минулого повертатися не будемо, адже є сьогодення, в якому Україна вже третій рік протистоїть агресії росії та її колаборантів в тому самому Криму та на Донбасі.

Куніцин, як учасник війни у Афганістані, проявив свої управлінські здібності також і у ветеранських організація, зокрема в Кримской рєспубліканской організациі Украінского Союза вєтєранов Афганістана, яку він очолює і по сьогодняшній день, хоча щонайменше 80% її учасників продовжують залишатися в окупованому Криму. Як і у самого Куніцина http://kunitcyn.com/index.php… , у цієї організації також є сайт: http://kro-usva.com.ua/. І сайт цей, фактично, займається піаром виключно самого Сєргєя Владіміровіча, оскільки немає на ньому жодної новини, де б не згадувався цей персонаж. Але ж піар, то не гріх, хай навіть і на ветеранському сайті. А от розміщення на цьому сайті символіки країни-окупанта та посилань на сайт ВсероССийскй общественной организации Боевое Братство (http://bbratstvo.com) – це вже якось непристойно, щонайменшее, тим паче, що саме ця організація стоїть за “гумконвоями” від рашистів. Але, коли ти читаєш новини ресурсу, який рекламує Куніцинський піар-проект, то крім непристойних слів зявляються ще й серйозні запитання до наших органів безпеки, які пропустили такого цінного кадра і, напевне, не відслідковують його активну, але сумнівну діяльність. Ось, наприклад, в матеріалі за 7 травня, 2016 року (http://bbratstvo.com/2016/05/07/svyatoe-voinstvo/) із яскравою назвою СВЯТОЕ ВОИНСТВО, до святих приписується: — Гвардии младший сержант Медведев Максим. Родился 1 января 1992 года. Участвовал в качестве добровольца в боевых действиях на территории Донецкой Народной Республики. Погиб 23 августа 2014 года. Похоронен в городе Красноармейске. Ось так, нардеп Верховної Ради України Куніцин долучається до канонізації терористів та найманців, які прийшли на Донбас та в Крим вбивати українців.

N.B. І не думайте, що про сайт своєї кишенькової організації Куніцин забув, тож реклама “святих терористів” там висить випадково – остання новина, звичайно ж про Куніцина, а не про ветеранів, там від 12 мая 2016 года.

P.S. Скрін з новинкою, про свято-терористів, про всяк випадок тут:https://goo.gl/HIEjNx хоча і без того на тому сайті прославляння окупантів та їхніх колаборантів з так званих днр, лнр більш ніж достатньо і навряд вони погодяться всі їх видалити, на прохання свого партнера Куніцина, скоріше Сєргєй Владімірович змушений буде позбавитися банера і розповідатиме, що це тєхніческая ашипка, або, що це злі ФСБшники поставили на його сайт банер із триколором.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса