Новини

У відділі мистецтв Рівненської обласної бібліотеки для юнацтва відкрилась виставка художньо-комп’ютерної графіки «Ствердження життя»

<P>Напередодні Нового року у відділі мистецтв Рівненської обласної бібліотеки для юнацтва відбулася презентація виставки художньо-комп’ютерної графіки «Ствердження життя», повідомила Валентина Горицька з обласної бібліотеки ля юнацтва.
<P>На виставці представлені роботи студентів IV курсу Інституту мистецтв РДГУ відділення «Художня комп’ютерна графіка». Відділення зовсім молоде, воно існує лише п’ятий рік, але вже за цей час були організовані творчі звіти, хоча відбувалися вони лише в стінах університету.
<P>Засновником, керівником і куратором групи студентів-графіків є Ігор Лісін. Саме завдяки його зусиллям і допомозі було влаштовано цю виставку – перший показ робіт його учнів широкому загалу.
<P>Привітав студентів з першою презентацією та дав схвальну оцінку представленим роботам заступник директора Інституту мистецтв, кандидат педагогічних наук Олександр Сташук. Він відзначив, що ці роботи – продукт синтезу образотворчого мистецтва та комп’ютерних технологій і дуже добре, що студенти зважилися виставити свої роботи на суд більш широкого кола глядачів.
<P>Роботи зацікавили присутніх, адже всі твори, представлені на виставці, ефектно подані, творчо різноманітні, виконані, як клавіатурно (за допомогою комп`ютерних програм Adobe Photoshop, CorelDRAW), так і від руки (олівець, туш-перо). На виставці експонується близько 30 робіт різноманітних жанрів – від комп’ютерних портретів, рекламної графіки до класичних натюрмортів, виконаних традиційною технікою.
<P>Захоплення учасників презентації визвали роботи: «Сестри» Тараса Ліщука, «Три сторони буття» Юлії Семенюк, «Деметра і Персефона» Оксани Аляб’євої, «Стражі безкінечності» Наталії Янишевської, «Сон» Наталії Качановської та ряд інших.
<P>На відкриття виставки прийшли викладачі, студенти інституту мистецтв РДГУ, старшокласники НВО №12. Виставка експонуватиметься у відділі мистецтв впродовж січня 2008 року і кожен бажаючий може її відвідати.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса