Новини

У ЗАТ “Ей-І-Ес “Рівнеенерго” відкидають звинувачення, що компанія нібито не платить до бюджету гроші за оренду землі

<P>Як повідомив міський голова Острога Тарас Пустовіт , компанія “Рівнеенерго” не сплачує до бюджету гроші за оренду землі, відведеної під електроопорами. Компанія відверто ігнорує вимоги місцевої влади.
<P>Голова райдержадміністрації Острозького району Інна Гвізда розповіла, що у районі уже пораховані уже усі стовпи електроопор, за землю під якими мала б платити компанія “Рівнеобеленерго”. Проте керівництво компанії продовжує транспортувати електроенергію територією району.
<P>Натомість у ЗАТ “Ей-І-Ес “Рівнеенерго” здивовані такими заявами. Як запевнили у компанії, орендну плату та земельний податок на територію, відведену для електроопор, зокрема у Острозькому районі, вони сплатити вже до кінця року, і запевняють, що можуть підтвердити це відповідними документами. Водночас, у деяких районах області платити орендну плату чи земельний податок ЗАТ “Ей–І-Ес “Рівнеенерго” поки що не може. Як пояснили на підприємстві, через те, що місцева влада не провела оцінки земель та не встановила орендні ставки. Енергетики також запевнили, що неодноразово зверталися до районних адміністрацій, щоб ті пришвидшили цей процес. “Склалося таке враження, що деякі районні керівники не хочуть мати додаткові надходження до бюджетів, тому й зволікають з оцінкою земель, ” – повідомили у “Ей-І-Ес “Рівнеенерго”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса