Коментарі

У Жобрині загинуло 800 індиків.

<P>ТзОВ “Грельєр-Брошукова”, що в селі Жобрин Рівненського району, внаслідок знеструмлення підприємства й підвищену через це температуру в приміщенні, втратило майже 800 голів птиці.
<P>Спеціалісти управління ветеринарної медицини встановили, що причиною загибелі індиків стало порушенння кліматичних умов на птахофермі.
<P>— На підставі комісійного обстеження та при розтині трупів птиці встановлено, що причиною її загибелі стала зависока температура, яка, внаслідок порушення роботи електрообладнання, викликаного погодними умовами, піднялася до 34 градусів, — зазначив начальник управління ветеринарної медицини в Рівненському районі Володимир Лазарчук. — Норма ж утримання птиці в умовах ферми має становити 20-25 градусів. Крім цього, у приміщенні, де знаходилися індики, вологість піднялася до 82 градусів.
<P>За словами директора ТзОВ “Грельєр-Брошукова” Олександра Кучеренка, внаслідок знеструмлення ферми з ладу вийшли комп’ютерні системи, які регулюють повітрообмін у приміщеннях, що й стало причиною асфіксії птиці. — Державна ветеринарна лабораторія провела дослідження, що підтверджують цю інформацію і засвідчують відсутність будь-яких санітарно-епідеміологічних захворювань птиці, — наголосив Олександр Кучеренко.
<P>Він зазначив, що тушки загиблої птиці вивезено на Костопільський ветсанзавод для подальшої переробки на м’ясо-кісткове борошно, яке використовуватиметься у тваринництві.
<P><STRONG>Довідка:
<BR></STRONG>ТзОВ “Грельєр-Брошукова” – спільне українсько-французьке підприємство, засноване в кінці травня 2005 року. Спектр діяльності – вирощування та переробка індиків-бройлерів за сучасними французькими технологіями, аналогів яких в Україні немає. У групі компаній, причетних до виробництва, працює майже 90 чоловік. Виробничі потужності знаходяться в селах Жобрин, Грем’яче і Дядьковичі Рівненського району.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса