Новини

Українська версія UKR.NET

<P>З’явилась українська версія найбільшого інтернет-порталу УкраїниUKR.NET,мета якої— задовільнити потреби україномовних користувачів.
<P>Представники ЗМІ вже неодноразово зазначали, що користувачі відчувають гостру нестачу якісної україномовної інформації в мережі. Як свідчіть контрольний підрахунок, проведений 29 січня 2007 року, серед перших 500 сайтів, що увійшли до рубрики рейтингу «Топ-25» порталу bigmir)net, існує наступне співвідношення україномовних та російськомовних веб-ресурсів: україномовні сайти — 16,3%, російськомовні — 83,7%.
<P>Запуск української версії порталу ukr.net в цілому збільшує інформаційну присутність україномовних новосних ресурсів в UAнеті.
<P>Керівництво компанії приділило особливу увагу введенню даного сервісу. Як каже Голова Ради Спостерігачів компанії ukr.net, Михайло Комиссарук, «портал пропонує українським користувачам Інтернету ті сервіси, що є для них цікавими, на високому рівні, та ті сервіси, які наближають можливості української Інтернет-аудиторії до того, чим користуються люди у всьому світі».
<P>Також варто відзначити, що в липні цього року, Президент України Віктор Ющенко заявив про намір «перевести Інтернет на українську мову». Для цього секретаріатом президента було розроблено Концепцію державної мовної політики. Окремим пунктом в якій стало питання розвитку українського сегменту Інтернету та україномовного комп’ютерного забезпечення в цілому.
<P>Таким чином, вихід української версії порталу ukr.net відображає останні світові тенденції на ринку Інтернет-послуг — надання якісних, простих та зручних сервісів. Запропонована українським користувачам нова мовна версія порталу створює фундамент для подальшого інноваційного розвитку Інтернет-сервісів України, визначення нових пріоритетів для роботи порталу в цій сфері.
<P>Портал ukr.net стартував в 1998 році. Річна кількість його унікальних відвідувачів збільшилась з 2,9 мільйонів у 2002 році до 5,6 мільйонів у 2006 році. Сервіси порталу є лідерами в своїм тематичних групах. Компанія УКРНЕТ вже протягом 2 років удостоюється честі називатись кращій в таких номінаціях, як: «Рекламні послуги», «Засоби масової інформації», а також «Зв’язок та телекомунікації», а цього року за результатами фестивалю-конкурсу «Вибір року-2007» в Україні її було визнано переможцем у номінаціях
<P>«Кращий Інтернет-портал року» та «Краща електронна пошта».

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса