Новини

УНП просить Президента переглянути рішення про звільнення з посади голови Рівненської ОДА Василя Червонія

<P>Українська народна партія звертається до Президента Віктора Ющенка переглянути несправедливе рішення щодо звільнення представника УНП з посади голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія та зупинити призначення на цю посаду підприємця, який своїми діями компрометує державну владу, повідомляє офіційний сайт партії.
<P>У повідомленні йдеться про те, що УНП вважає упередженим рішення Кабміну направити Президенту пропозицію зняти з посади Василя Червонія. Активна діяльність Василя Червонія щодо поліпшення соціально-економічних показників, політика відстоювання національних інтересів, боротьба з корупцією, казнокрадством, переконана УНП, обумовила рішення Камбіну.
<P>УНП обурена також лобіюванням чиновниками Кабінету Міністрів призначення на цю посаду бізнесмена Віктора Матчука, оскільки проти очолюваної ним компанії ЗАТ «Реноме» (м. Рівне) порушено низку кримінальних справ у зв’язку з незаконним контрабандним завезенням товарів в Україну. УНП висловлює обурення тим, як Камбін виконує доручення Президента щодо розмежування бізнесу від влади та заявляє, що такі дії Кабміну перекреслюють ідеї майдану і негативно позначаються на авторитеті Президента України.
<P>Українська народна партія звертається до Президента Віктора Ющенка переглянути несправедливе рішення щодо звільненням представника УНП з посади голови Рівненської облдержадміністрації Василя Червонія та зупинити призначення на цю посаду підприємця, який своїми діями компрометує державну владу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса