Новини

УНП вимагає, щоб міський голова Рівного провів громадські слухання щодо житлово-комунальних послуг

<P>Фракція УНП у Рівнераді вимагає проведення громадських слухань з питань житлово-комунальних послуг, що надаються мешканцям Рівного.
Про це повідомили з фракції.
Члени фракції запропонували міському голові Рівного провести такі слухання у січні-лютому 2006 року. Громадські слухання у сфері житлово-комунальних послуг можуть стати частиною звіту міського голови про свою роботу на відкритій зустрічі з громадянами.
Вони також запропонували керівникам міста у грудні 2005 року через засоби масової інформації, наприклад, через газету “Сім днів” поінформувати населення про стан та плани, проекти розвитку, реформування житлово-комунального господарства м. Рівне.
У разі якщо громадські слухання у сфері житлово-комунальних послуг впродовж січня-лютого 2006 року не відбудуться, фракцією УНП ініціюватиме збір підписів членів міської територіальної громади з правом голосу (1000 громадян) за проведення таких слухань.
Приводом для такої ініціативи стало суттєве підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в Рівному, затверджене на засіданні міськвиконкому 30 листопада.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса