Новини

Управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВСУ в Рівненській області очолив Анатолій Поплавський

<P>У четвер, 7 лютого, начальник УМВС України в Рівненській області Ярослав Голомша представив особовому складу Управління державної служби боротьби з економічними злочинами УМВС нового керівника — підполковника міліції Анатолія Поплавського, повідомляє офіційний веб-сайт УМВСУ в Рівненській області.
<P>З біографії:
<BR>Поплавський Анатолій Петрович народився 22 серпня 1964 року в с. Голенищево Летичівського району Хмельницької області. У 1982 році вступив до Вінницького політехнічного інституту, після закінчення якого працював головним інженером агрофірми «Прогрес» у Летичівському районі. За період навчання (1983–1985 рр.) відслужив у Збройних силах України. В 1994 року працевлаштувався в органи внутрішніх справ.
<P>Відтоді пройшов шлях від оперуповноваженого відділу державної служби боротьби з економічними злочинами Летичівського РВ УМВС в Хмельницький області до начальника ВДСБЕЗ УМВС в Хмельницький області.
<P>У 2006–2007 роках працював старшим оперуповноваженим в ОВС ЗМВ УОР ДДСБЕЗ МВСУ. До призначення на посаду начальника Управління ДЕСБЕЗ очолював Управління ДДСБЕЗ МВСУ.
<P>Має вищу юридичну освіту — у 2002 закінчив Хмельницький університет управління і права.
<P>Одружений, дружина — Неля Миколаївна — керівник апарату Хмельницького окружного адміністративного суду. Разом з нею виховують двох доньок: Людмилу, 1989 року народження, студентку 1-го курсу факультету міжнародних економічних відносин Хмельницького національного університету, та Лесю, 1993 року народження, ученицю коледжу.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса