Новини

Урочисті заходи до Дня молоді у Рівному.

<P>З нагоди загальноміського свята – Дня молоді у Рівному відбудеться низка урочистих заходів. Про це повідомили в інформаційно-аналітичному секторі міськвиконкому.
<P>Так, у рамках програми, 22 червня передбачено проведення зустрічі стипендіатів міського голови, студентських лідерів та представників міських молодіжних громадських організацій з керівництвом міста, а також літературного вечора з братами Капрановими, що відбудеться у Рівненській філармонії.
<P>24-25 червня, у парку культури та відпочинку імені Т. Шевченка проведуть регіональний етап Всеукраїнського фестивалю “Студентська республіка”. 24-го червня, з нагоди Дня молоді та загальноміського свята “Випускник-2006”, на майдані Незалежності відбудеться святковий концерт. 25-го – у парку культури і відпочинку відбудеться концертна програма для мешканців міста, змагання з армспорту, гирьового спорту, шашок, шахів; змагання на туристичній смузі перешкод; змагання з велотріалу.
<P>У Рівному відбудуться також змагання з риболовлі, присвячені Дню молоді та відкриттю рибальського сезону, а також І етап чемпіонату „Автоспідвей – 2006” у заліку серед команд міст Рівного та Луцька.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса