Новини

В газетному кіоску в Рівному вилучили тираж журналу, запідозривши, що він порнографічний

<P>Нещодавно правоохоронці в одному з газетних кіосків міста Рівне вилучили тираж журналу «Соблазн», запідозривши, що це порнографічне видання. Однак видавці та реалізатори переконують, журнал еротичний і має усі необхідні дозволи на друк та розповсюдження.
<P>Адвокат видавничого дому «Флеш» (який є видавцем вищезгаданого журналу, — авт.) Микола Чайка: “Журнал «Соблазн» еротичний, і аж ніяк не порнографія. Це підтверджують дві експертизи. Спочатку макет номеру перевірили мистецтвознавці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Мінюста України. Вони дали висновок, що видання відноситься до еротичних.
<P>Після друку усього тиражу, примірник «Соблазну» повторно пройшов ту ж саму експертизу. Спеціалісти, які мають відповідну освіту, кваліфікацію та зареєстровані у реєстрі Мінюста України згідно Закону України «Про судову експертизу», підтвердили — журнал не порнографія”.
<P>А от правоохоронці мають підозри, що журнал таки порнографічний. В.о. начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей МВ УМВС в Рівненській області Іван Прус повідомив, що правоохоронці вже мали справу з видавничим домом «Флеш».
<P>“Це не перший такий випадок, уже є порушені кримінальні справи. Вилучені цього разу журнали, ми направили на експертизу спеціалісту Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі,— розповідає Іван Прус. — Після його висновку зможемо остаточно стверджувати порнографія це чи ні”.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса