Статті

В іноземців знайшли марихуану.

<P>Група молодих хлопців (чотири жителі міста Пінськ Республіки Білорусь та один громадянин Росії) автомобілем «Мерседес-Бенц» вирушили «відпочити» в Україну. Ще у Пінську молодики «затарились» алкогольними напоями, які почали вживати в автомобілі.
<P>Пройшовши митний контроль у пункті пропуску «Верхній Теребежов», хлопці в магазині безмитної торгівлі «добрали» ще спиртного, яке і розпили на нейтральній смузі українсько-білоруського кордону. По цьому «тепла компанія» в’їхала в зону митного контролю «Городище» Рівенської митниці, де і розпочалося найцікавіше. А саме — при проходженні прикордонно-митного контролю гості пояснили, що їдуть відпочивати на море — в місто Мелітополь, однак мали лише 130 доларів США на п’ятьох. Неадекватна поведінка пасажирів стала приводом для детальнішого огляду авто, в результаті якого було виявлено під чохлом підголівника та під килимком на підлозі пакети з наркотичною речовиною.
<P>Упродовж певного часу спраглі за морським відпочинком «туристи» не могли нічого зрозумілого пояснити працівникам митниці, а потім взагалі почали виявляти грубість та агресію. В результаті всю «теплу компанію» було відправлено в райвідділ УМВС України в місті Дубровиця — для того, щоб вони могли проспатись та протверезіти.
<P>Для з’ясування обставин зі служби боротьби з контрабандою та митної варти Рівенської митниці на кордон виїхала оперативна група. Молодики давали покази, що речовина рослинного походження належить їхньому товаришу — умовно засудженому білорусу, однак у подальшому було встановлено, що свого приятеля вони просто оговорюють і виявлено іншого власника речовини, яка, до речі, згідно проведеною в НДКЦ УМВС у Рівенській області експертизою виявилась марихуаною. Ним виявився громадянин Росії — приватний підприємець, який також перебував у цій компанії.
<P>Рівенська митниця проти громадянина Росії за фактом контрабанди наркотичних засобів порушила кримінальну справу. Відділ дізнання Рівенської митниці спільно зі слідчими СБУ проводить слідчі дії. Громадянин Росії затриманий, а автомобіль, що використовувався для перевезення наркотичної речовини — вилучений.
<P><STRONG>Віктор Желінський, головний інспектор із зв’язків з громадськістю Рівенської митниці.</STRONG>

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса