Новини

В області знову проблема з бланками техпаспортів

<P>Нині в області проблема. Більшість водіїв ніяк не можуть оформити свідоцтва на право власності транспортних засобів — техпаспорти.
<P>Начальник відділу ДАІ УМВС України в Рівненській області Едуард Герасимчук стверджує, що цих документів дуже мало. Тому видають їх лише тим особам, які купують автомобілі в кредит. Чому саме цим покупцям, а не іншим не зрозуміло, дискримінація якась виходить…
<P>Разом із браком техпаспортів з’явилися чутки про те, що правоохоронці, користуючись нагодою, просто спекулюють цими бланками, тобто, продають їх водіям за чималі гроші. Справді, ситуація сприятлива, але пан Герасимчук одразу спростував ці чутки. Зокрема, додав, що, нібито зазираючи наперед, допускаючи такі нечисті оборудки з боку органів правопорядку, встановив ретельний контроль за їх видачею. Буквально щодня перераховують бланки, що залишилися, та звіряють реквізити виписаних.
<P>Пан Герасимчук не знає, скільки ще протягнеться нестача бланків техпаспортів, але зазначив, що Міністерство юстиції робить усе можливе, аби усунути її найближчим часом.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса