Новини

В Острозі вважають, що батьків за неналежне виховання дітей слід карати кримінальною відповідальністю

<P>Громадські слухання «Проблеми моралі та духовності молодого покоління на Рівненщині, вплив інформаційного простору на формування особистості» пройшли 17 грудня в Острозькій РДА. У них взяли участь керівники райдержадміністрації, райради, сільські голови, директори навчальних закладів, правоохоронці та представники ЗМІ.
<P>У ході слухань зауважили, що в суспільстві відбулася зміна ціннісних орієнтирів, яке стало сповідувати споживацьке ставлення до життя.
<BR>Стурбованісь викликає надмірне захоплення молоді низькопробними закордонними фільмами, що пропагують насилля, комп’ютерними та азартними іграми.
<P>Висловлювалась пропозиція законодавчо передбачити застосування до батьків більш жорстких заходів аж до кримінальної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків і самоусування від виховання дітей.
<P>Учасники громадських слухань звернулися до голови Рівненської ОДА, голови обласної ради та до народних депутатів України з пропозицією ініціювати парламентські слухання з даного питання.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса