Новини

В Острозькій академії відбулася Перша правнича олімпіада для школярів

<P>У Національному університеті „Острозька академія” відбулася Перша правнича олімпіада для школярів, організована Інститутом Права та правосуддя ім. Оникія Малиновського та Благодійним фондом „Правничі ініціативи” за фінансової підтримки Фонду ім. Стефана Батори, повідомляє офіційний сайт Національного університету «Острозька академія».
<P>Олімпіада стала продовженням роботи Благодійного фонду „Правничі ініціативи” та Острозької академії в контексті програми „Центр підвищення кваліфікації вчителів правознавства”. Ця програма працює вже три роки. В її межах проводились тренінги з вчителями Рівненської області, для яких було створено посібник з використання інтерактивних методик, розроблено та презентовано спеціальний підручник „Основи правознавства”.
<P>Олімпіада, в якій взяли участь 178 дітей з усієї Рівненської області, проходила у формі тесту з основних галузей права, а найбільший блок складали питання на логічне мислення – перекладений американський варіант, за якими ведеться відбір на правові факультети у ВНЗ США.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса