Новини

В результаті співпраці Рівенських митників та митних органів королівства Недірланди викрито схему

<P>В результаті співпраці Рівенських митників та митних органів королівства Недірланди викрито схему ввезення на територію України транспортних засобів за підробленими документами та заниженою митною вартістю.
<P>Ще у 2006 році громадянином М. в Україну з Нідерландів були ввезені сідельний тягач «Renault Premium», два тягачі «Renault Magnum» та вантажний автомобіль «Scania» з причіпом. Згідно поданих до митного оформлення документів, тягачі були придбані на одному з Голанських підприємств за дорученнями, виданими громадянами України пану М. за ціною 2300-2350 євро за тягач та 5500 євро за вантажний автомобіль з причіпом.
<P>За інформацією, отриманої Службою боротьби з контрабандою та митної варти Рівенської митниці від митних органів Королівства Нідерланди встановлено, що відомості про товаросупровідні документи на транспортні засоби в бухгалтерській документації вказаної компанії-продавця відсутні, а тягачі та вантажний автомобіль були придбані громадянином М. на інших підприємствах Нідерландів за ціною 9500 –14500 євро за тягач та 20000 євро за вантажний автомобіль з причіпом.
<P>Цим же громадянином у березні минулого року за дорученням, виданим громадянкою С, на територію України було ввезено автобус «Mersedes» з заявленою до митного оформлення вартістю 900 євро. В ході проведеної перевірки встановлено, що як і в попередньому випадку, в документації вказаної фірми — продавця інформація про продаж відсутня, а транспортний засіб був придбаний в іншій компанії за ціною 7400 євро.
<P>Митниками відносно «підприємливих» громадян складені протоколи про порушення митних правил за ст. 352 Митного кодексу України, санкції за якою передбачають накладення штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або конфіскацію товарів.
<P>Про це повідомив прес-центр Рівенської митниці.

Безкоштовна пошта @Rivne.com.ua

Адреса: @rivne.com.ua 
Пароль:
  Забутий пароль |  Нова адреса